با کفش قهوه ای زنانه چی بپوشیم؟

یکی از مشکلات رایج در استفاده از کفش قهوه ای زنانه این است که با کفش قهوه ای زنانه چی بپوشیم؟. کفش قهوه ای یکی از رایج ترین مدل ها، به شمار می رود. طبیعت گرم و دلنشین رنگ قهوه ای به داشتن جلوه و نمایش شخصیتی متفاوت از زنان کمک می‌کند.

درواقع، بانوان می‌توانند جهت ایجاد استایلی شکیل و جذاب از طیف گسترده‌ای از رنگ‌های قهوه ای به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. شکلات تیره، برنز، کاکائو، قهوه ای روشن، عسلی و بسیار دیگر، شاید را متوجه این موضوع می‌کند که داشتن یک جفت کفش به رنگ قهوه ای تنوع لباس شما را گسترش می‌دهد؛ با کیف و کفش آوینا همراه باشید.

آنچه در ادامه خواهید خواند:

 

پوشیدن کفش قهوه ای با لباس‌هایی به رنگ‌های خاکفام (Earth-Toned)

رنگ‌های شرابی یا نارنجی قرمز، سبز جنگلی، بز، برنز، نارنجی سوخته و به طور کلی به همه رنگ‌های پاییزی فکر کنید و تصویری از تُن‌های رنگی خاکفام (رنگ‌های طبیعی که از خاک و گیاه به دست می‌آیند) را در نظر بگیرید. درست مثل پوست درختچه‌ها، قهوه ای با همه این رنگ‌ها به طرز شگفت‌انگیزی سِت است.

اما برای اینکه یقین داشته باشید که در مسیر درست حرکت می‌کنید، به دنبال این باشید که بتوانید لباس مناسب را نیز انتخاب کنید. به عنوان مثال، دامن سبز تیره با کفش‌های قهوه ای روشن نسبت به کفش‌های قهوه ای تیره بهتر ست می‌شود.

در تمام موارد سعی کنید لباس با کفش از نظر روشنی یا تیره بودن در تضاد باشند، برای مثال، اگر مانتو شما به رنگ آجری است، کفش را قهوه ای تیره انتخاب کنید. همه رنگ‌های خاکفام نشانی از طبیعت هستند و جلوه‌هایی از سادگی و زیبایی را به نمایش می‌گذارند.

پوشیدن کفش قهوه ای با لباس‌هایی به رنگ‌های خاکفام (Earth-Toned)
پوشیدن کفش قهوه ای با لباس‌هایی به رنگ‌های خاکفام (Earth-Toned)


پوشیدن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی به رنگ‌های خنثی (Neutral-toned)

سفید، خاکستری، مشکی، کرم، عاج فیلی، برنزه و دیگر رنگ‌های خنثی با بیشتر کفش‌های قهوه ای به خوبی قابل ست شدن هستند. اما برخی از رنگ‌ها راحت‌تر از دیگران با قهوه ای ترکیب می‌شوند! مثلاً کفش پاشنه بلند مدل پمپ با دامن خاکستری فوق‌العاده عالی است.

این ترکیب نیاز به جزئیات بیشتر جهت ایجاد تعادل رنگی دارد، بنابراین اگر دامن شما به رنگ خاکستری تیره است، کفش‌های قهوه ای تیره را انتخاب کنید و بالعکس. همچنین دیگر رنگ‌های خثنی را با سایر لباس‎ها و لوازم جانبی دیگر مانند کیف زنانه خود ست کنید. اما یک جفت کفش به رنگ برنز می‌تواند با هر رنگ خاکستری تیره نیز ترکیب شود.

برخی از رنگ های خنثی با کفش قهوه ای زنانه بسیار آسان ست می‌شود. رنگ‌های سفید خامه‌ای، عاج فیلی، برنز و رنگ خاکستری مایل به قهوه ای با کفش و نیم بوت زنانه قهوه ای ترکیب می‌شود.

همچنین اغلب تُن‌های مختلف کفش قهوه ای با رنگ‌هایی که در بالا معرفی کردیم، نسب به مشکی، بیشتر قابل ست شدن هستند. این ترکیب رنگی، غنا و گرمای بسیاری به استایل شما می‌بخشند. مانتو و لباس‌های کرمی و عاج فیلی، بسیار پرزرق و برق بوده و با کفش‌های قهوه ای تیره تر قابل پوشیدن هستند.


پوشیدن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های مشکی

مشکی نیز یک نوع خنثی است، اما در به اصطلاح در کلاس مخصوص به خود قرار دارد، زیرا پایه اصلی اکثر لباس‌ها است. ست شد مشکی و قهوه ای، اختلاف نظرهای زیادی را صنعت مد ایجاد کرده است. به نظر می‌رسد برخی از افراد کمتر از ترکیب این دو رنگ استفاده می‌کنند، این موضوع را می‌توان ناشی از دنیای مردان دانست! جایی که به پسر بچه‌ها از سنین پایین گفته می‌شود بین کفش مشکی یا قهوه ای می‌توانند تنها یکی را انتخاب کنند.

هنگامی که مردان کت و شلوار مشکی به تن می‌کنند، برای دستیابی به یک استایل فوق‌العاده، کفش و کمربند مشکی را انتخاب می‌کنند. اما برای خانم‌ها موارد بسیار دیگری وجود دارند که از این قاعده تبعیت نمی‌کند. بنابراین، ترکیب مشکی و قهوه ای می‌تواند بسیار پویا و جذاب باشد.

چندین راه وجود دارد که بتوانید کفش قهوه ای زنانه را با لباس‌های مشکی ست کنید. اولین مورد، پوشیدن لباس‌هایی است که ترکیب هر دو رنگ را در خود دارند؛ راه دیگر می‌تواند توزیع هر دو رنگ در کل استایل است!

به عنوان مثال، سعی کنید کفش یا نیم بوت قهوه ای تیره را با مانتو و دامن مشکی را به همراه کیف شومیز، لباس و کیف به رنگ شتری مطابقت دهید. برای اینکه واقعاً ظاهر خود جذاب‌تر کنید، جواهراتی را انتخاب کنید که با هر دو رنگ ست باشند، مثلاً جواهرات مسی می‌توانند بهترین انتخاب باشند. همچنین می‌تواند از شال و روسری با ترکیب رنگی قهوه ای و مشکی استفاده کنید.

پوشیدن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های مشکی

پوشیدن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های آبی و صورتی

بیشتر طیف‌های رنگی آبی با کفش‌های زنانه قهوه ای به طرز شگفت انگیزی ست هستند. به خصوص رنگ فیروزه‌ای با شکلاتی بسیار زیبا است. یکی از رایج‌ترین رنگ‌های آبی را می‌توان در شلوار جین مشاهده کرد. تمام تُن‌های رنگی شلوار جین از آبی روشن گرفته تا سرمه ای، با کفش و نیم بوت قهوه ای تیره، برنزی یا عسلی کاملاً ست است.

یکی دیگر از ترکیب غیرمعمول، ترکیب رنگ شکلاتی با صورتی است. هر دو این رنگ‌ها در خود کمی قرمزی دارند، از این روی می‌توانند با یکدیگر ترکیب شده و استایل متفاوتی ایجاد کنند. برای این منظور می‌توانید مانتو یا شال خود را به رنگ صورتی چرک انتخاب کنید، و آن را با کفش قهوه ایِ شکلاتی ست کنید.

پوشیدن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های آبی و صورتی
پوشیدن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های آبی و صورتی

اهمیت خرید کفش قهوه ای زنانه

هیچ وقت به رنگ‌های خاص پایبند نباشید! سعی کنید همه رنگ‌ها را دوست داشته باشید. داشتن چنین طرز تفکری به شما کمک می‌کند بتوانید انواع و اقسام رنگ‌ها را انتخاب کنید و آنها در تک تک اجزای استایل خود قرار دهید.

درست است که دختران جوان به ندرت سراغ رنگ قهوه ای می‌روند، زیرا احساس می‌کنند نمی‌توانند ترکیب رنگی مناسبی را به برای ست کردن با قهوه ای پیدا کنند. اما ما در همین مقاله به شما چندین روش برای ترکیب کفش زنانه قهوه ای با رنگ‌های مختلف لباس را سرح دادیم. حال خودتان نیز می‌توانید دست به کار شده و در خلق ترکیبات رنگی مختلف تلاش کنید.

کاربران می توانند سوالات خود را در رابطه با موضوع با کفش قهوه ای زنانه چی بپوشیم؟ را در زیر این مقاله درج نمایند؟

چگونه کتانی ورزشی کهنه را نو کنیم؟

قبل از آنکه کتانی ورزشی کهنه را خود را بیرون ...

ادامه مطلب

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *